Opinie pacjentów

Poniżej przedstawiamy opinie zadowolonych klientów, którzy korzystali z usług naszej kliniki medycyny estetycznej:

Ania z Warszawy:

Jakiś czas temu korzystałam z usług tego miejsca. Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta oraz efektów, jakie uzyskałam po serii zabiegów laserem. Moje przebarwienia i plamy posłoneczne są zredukowane, a cera wygląda teraz promiennie i świeżo. Lekarz podczas konsultacji wstępnej dokładnie opisał mi, jakich efektów mogę się spodziewać i jak przebiega zabieg. Sama procedura była dla mnie niemal całkowicie bezbolesna. Pani przeprowadzająca zabieg udzieliła mi także rzeczowych porad dotyczących pielęgnacji skóry po zabiegu. Na pewno w przyszłości tam wrócę. 

Beata z Warszawy:

Gabinet FabMed poleciła mi koleżanka. Szukałam jakiegoś dobrego zabiegu na zmarszczki wokół oczu. Wybór padł na kwas hialuronowy. Efekty zabiegu mnie w pełni satysfakcjonują, choć lekarz mnie uprzedził, że zabieg należy regularnie powtarzać. 

Irena z okolic Warszawy:

Szczerze polecam. Od lekarzy bije ciepło i zaangażowanie, nie pozostawiają nic bez wyjaśnienia i wątpliwości. Odpowiadają na każde pytanie pacjenta. 

Agata z Warszawy:

Wreszcie trafiłam na wspaniałą lekarkę, która rozpoznała i skutecznie wyleczyła mój wieloletni problem z trądzikiem różowatym. Z pomocą przyszedł laser. Pani doktor wcześniej nałożyła krem znieczulający, więc obyło się bez bólu, a tego bałam się najbardziej. Po serii zabiegów po trądziku różowatym nie było już śladu. 

Grzegorz z Warszawy:

Jestem stałym klientem kliniki FabMed. Zresztą wielu moich znajomych wykonuje tu zabiegi. Korzystałam z zabiegów odmładzających, gł. kwas hialuronowy i botoks. Iniekcje wykonywane są bezboleśnie i z dużym zaangażowaniem. Po zabiegu twarz wygląda bardzo naturalnie i to właśnie dlatego chętnie wybieram to miejsce. Personel opiekuje się pacjentem tak, że aż miło jest tam przebywać. Dałbym nawet 10 gwiazdek gdyby można było.

Jolka z Warszawy:

Zabieg nićmi liftingujące Barb PDO polecam wszystkim, który chcą wygładzić twarz, zredukować zmarszczki i poprawić jej jędrność. Nici są całkowicie wchłanialne, nie pozostawiają blizn, jedynie niewielkie ślady, które stają się niewidoczne po zagojeniu. Od zabiegu minęło już 2 lata, a efekt u mnie się dalej utrzymuje. Pewnie w przyszłości jeszcze skorzystam z usług tej kliniki. 

Gracja z Warszawy:

Ogromny profesjonalizm i zaangażowanie. Miła obsługa i kompetentny lekarz, który wszystko mi wytłumaczył. Nawet jakbym chciała to nie mam się do czego przyczepić 😉

Karina z Warszawy:

Pełna profeska ! polecam 

Magda z Warszawy:

To moja kolejna wizyta w tej klinice – profesjonalizm i miła atmosfera, którą czuć już od samego wejścia. Panie na recepcji uśmiechnięte. Widać dbałość o to, by doświadczenia klienta były jak najlepsze. Zabiegi przeprowadzane na wysokim poziomie, czysto i sterylnie. 

Maria z Warszawy:

W klinice FabMed usuwałam znamiona z ciała. Jestem bardzo zadowolona z efektu oraz z podejścia do klienta. Groził mi zabieg chirurgiczny, ale gdy się okazało, że są to zmiany łagodne zaproponowano mi ich usunięcie laserem. Zmiany goją się idealnie, a ja otrzymałam szereg porad dot. pielęgnacji. Do gabinetu trafiłam z polecenia i nie żałuje wydanych tam pieniędzy.

Basia z Warszawy:

Jestem zachwycona efektem powiększania ust kwasem hialuronowym. Efekt zabiegu jest naturalny, bez przerywania i sztuczności, czyli taki, na jakim mi zależało. Kilka moich koleżanek jak mnie tylko zobaczyło, to od razu chciało namiary do tej kliniki.