Nasz zespół

Zespół w kliniki medycyny estetycznej FabMed tworzą wykwalifikowani i zaangażowani lekarze, specjaliści i kosmetolodzy, mogący pochwalić się długoletnią praktyką, którzy stawiają na ponadprzeciętną jakość wykonywanych usług i pozyskanie zaufania pacjentów. Zabiegi są indywidualnie dobierane do potrzeb pacjenta. Mogą więc być one ukierunkowane bardziej na rewitalizację, odmłodzenie lub odżywienie skóry. Dzięki temu mamy możliwość wyboru zabiegu na miarę potrzeb i oczekiwań każdego z pacjentów. Z najwyższą starannością przestrzegamy wszystkich procedur medycznych i dbamy o bezpieczeństwo. W działalności naszej kliniki wykorzystujemy najnowocześniejsze metody leczenia oraz dbania o urodę, które staramy się, aby były jak najmniej inwazyjne, a przy tym wysoce skuteczne.

Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz umiejętności, poparte licznymi certyfikatami, pozwoliły nam stworzyć miejsce, w którym najwyższa jakość usług i skuteczność terapii idzie w parze z atrakcyjną ceną. Każdy pacjent, który wybierze klinikę medycyny estetycznej FabMed w Warszawie, oddaje się w ręce najlepszych specjalistów, dzięki czemu może być pewien, że wyjdzie z naszego gabinetu zadowolony. 

Przejdź do informacji na temat interesującego Cię specjalisty:

Marta Przychodzeń - kosmetolog w klinice FabMed
Radosław Rzepnikowski - ZnanyLekarz.pl

Lek. med. estetycznej Radosław Rzepnikowski

Lekarz medycyny estetycznej

Współzałożyciel gabinetu FabMed. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale English Division, a także kierunku medycyna estetyczna w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging, działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Trzeci w Polsce dyplomowany lekarz medycyny estetycznej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej w Miami (Board Certified Doctor by the American Academy of Aesthetic Medicine) z zakresu zaawansowanych zabiegów z toksyną botulinową, wypełniaczy, laseroterapii, mezoterapii, skleroterapii, i osocza bogatopłytkowego.

Jedyny w Polsce lekarz medycyny estetycznej certyfikowany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Beverly Hills Kalifornii (American Association of Aesthetic Medicine and Surgery) z zakresu zabiegów z toksyną botulinową i wypełniaczy ze szczególnym uwzględnieniem odbudowy środkowej części twarzy oraz modelowania ust.

Certyfikowany lekarz zaawansowanej laseroterapii i urządzeń Hi-Tech przez American Academy of Procedural Medicine w Nowym Jorku, z zakresu: fotoodmładzanie, usuwanie: przebarwień, naczynek, naczyniaków rubinowych, poikliodermy, tatuaży oraz redukcja: melazmy, trądziku różowatego, blizn: zanikowych, hipertroficznych, pooperacyjnych, koloidów, rozstępów oraz laserowe usuwanie nadmiernego owłosienia (depilacja laserowa). Dodatkowo w zakresie ujędrnienia skóry i modelowania sylwetki technologią Radiofrekwencji (RF) skupionych ultradźwięków HIFU, laserów frakcyjnych niealbacyjnych i ablacyjnych oraz podczerwienią (termolifting NIR), kriolipoliza, fale uderzeniowe (akustyczne), redukcja cellulitu.

Członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej w Miami, Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Beverly Hills, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (ESCAD) oraz World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine. Uczestnik wielu międzynarodowych konferencji i kursów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.

Jako odpowiedzialny lekarz reprezentuje wysoką świadomość potrzeb i wymagań pacjentów, dlatego proponuje wyłącznie najnowsze osiągnięcia technologii oraz bezpieczne preparaty renomowanych firm. Zapewnia pełne spektrum zabiegów medycyny estetycznej, regeneracji oraz Anti-aging (m.in. wypełniacze, toksyna botulinowa, mezoterapianici PDO, peeling, laseroterapia). Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu oferuje najwyższą jakość i naturalne efekty, przy zachowaniu długo utrzymujących się rezultatów.

Certyfikaty

Pokaż zabiegi, które wykonuję

Marta Przychodzeń - kosmetolog w klinice FabMed
Piotr Leszczyński - ZnanyLekarz.pl

Lek. med. estetycznej Piotr Leszczyński

Kierownik medyczny, lekarz medycyny estetycznej, trycholog

Kierownik medyczny kliniki FabMed, lekarz medycyny estetycznej, specjalizujący się w zabiegach z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej, w oparciu o najnowocześniejsze techniki i najwyższej jakości preparaty pochodzące od uznanych i sprawdzonych producentów. Zgodnie z zasadami medycyny holistycznej dostosowuje metody działania do indywidualnych potrzeb pacjenta, mając na celu uzyskanie naturalnych rezultatów zabiegów wolumetrii twarzy z użyciem wypełniaczy, redukcję zmarszczek mimicznych, czy zahamowanie procesów starzenia oraz rewitalizację skóry.

Pasjonat ludzkiego ciała, medycyny regeneracyjnej oraz anti-aging. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności jako uczestnik krajowych oraz międzynarodowych szkoleń i kongresów z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Członek m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej,  American Academy of Aesthetic Medicine oraz World Trichology Society z siedzibą w Nowym Jorku.

Ukończył Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging uzyskując tytuł Dyplomowanego Lekarza Medycyny Estetycznej, a także jako jedyny lekarz w Polsce, studia podyplomowe w dziedzinie trychologii   w Stanach Zjednoczonych z ramienia World Trichology Society w Nowym Jorku.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończył z wynikiem bardzo dobrym.

W codziennej praktyce, poza zabiegami modelowania twarzy i ciała,  zajmuje się także leczeniem problemu wypadania włosów oraz zagadnieniem flebologii estetycznej.

Po ukończeniu studiów medycznych zdobywał doświadczenie w oddziale chirurgii klatki piersiowej jednego z najlepszych polskich ośrodków torakochirurgicznych w Polsce, a także w oddziale chorób wewnętrznych jako lekarz internista. Swoją wiedzę poszerzał niosąc pomoc pacjentom zarówno w ośrodkach leczniczych jak również jako kierownik zespołów pogotowia, stawiając czoła trudnościom i służąc empatycznym podejściem do pacjenta, jako lekarz, który swoje powołanie do medycyny poczuł już jako dziecko.

Certyfikaty

Pokaż zabiegi, które wykonuję

Marta Przychodzeń - kosmetolog w klinice FabMed
Łukasz Słomski - ZnanyLekarz.pl

Lek. med. estetycznej Łukasz Słomski

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwent kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz dwuletniej szkoły medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Aktualnie w trakcie specjalizacji z kardiologii.

Swoją wiedzę pogłębia przez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach. W praktyce codziennej priorytetem jest dla niego zadowolenie pacjenta z efektów wykonanego zabiegu.
W wolnych chwilach lubi słuchać dobrej muzyki, interesuje się motoryzacją i sportem.

Certyfikaty

Pokaż zabiegi, które wykonuję

Marta Przychodzeń - kosmetolog w klinice FabMed
Dina Hadi - ZnanyLekarz.pl

Dr Dina Hadi

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka kierunku lekarskiego na Wydziale Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W trakcie specjalizacji w dziedzinie okulistyki w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członkini Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku medycyna estetyczna w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging, działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę na szkoleniach i kongresach. Wyznaje holistyczne podejście do tematu zdrowia, dobrostanu psychicznego oraz procesów starzenia. Urodzona pedantka swoją dokładnością sprawia, ze zabiegi takie z wykorzystaniem botoksu i Kwasu hialuronowego są ulubionymi zabiegami jej pacjentów. Poczucie estetyki towarzyszy jej na każdym kroku.  Od zawsze kocha modę oraz kompozycję. Miłość do piękna i proporcji wykorzystuje w pracy z pacjentem. A umiejętności nabyte w Klinice Okulistyki pomagają jej odczarować trudną okolicę oka, która stała się jej wizytówką.

 

Certyfikaty

Pokaż zabiegi, które wykonuję

Marta Przychodzeń - kosmetolog w klinice FabMed
Kalina Jędrzejko - ZnanyLekarz.pl

Dr n. med. Kalina Jędrzejko

Lekarz medycyny estetycznej, chirurg

Specjalistka chirurgii ogólnej i lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim, a także Studiów Doktoranckich na tej samej uczelni. Na codzień pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej. Umiejętności zdobyte przy stole operacyjnym pozwalają jej na staranne i precyzyjne wykonanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Autorka i współautorka licznych publikacji naukowych.

Urlop najbardziej lubi spędzać aktywnie na żaglach lub windsurfingu, a zimą na nartach.

Certyfikaty

Pokaż zabiegi, które wykonuję

Marta Przychodzeń - kosmetolog w klinice FabMed

Marta Przychodzeń

Kosmetolog

Asystentka lekarza medycyny estetycznej, kosmetolog, indywidualny opiekun pacjenta.
Ukończyła studia licencjackie na kierunku fizjoterapia, w trakcie których poszerzała swoją wiedzę na kursach takich jak: kinesiology taping, rehabilitacja PNF, trener personalny. Studentka kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

W pracy asystentki lekarza medycyny estetycznej docenia możliwość rozwoju w dziedzinie kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Ceni sobie również pracę w zespole doświadczonych specjalistów. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do pracy oraz wykazuje niezwykły profesjonalizm w kontakcie z Pacjentem.
Prywatnie uwielbia czas spędzony w gronie znajomych oraz podróże.