Kupon rabatowy w klinice medycyny estetycznej FabMed Warszawa

Program Metamorfozy w klinice FabMed

W Klinice medycyny estetycznej FabMed rozpoczęliśmy program Metamorfozy. Naszym celem jest pokazanie pacjentom, jak spektakularny rezultat można osiągnąć z pomocą nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej z wykorzystaniem wypełniaczy. Zapraszając pacjentów do udziału w tym projekcie chcemy też udowodnić, że umiejętnie zastosowane preparaty na bazie kwasu hialuronowego, dobrane odpowiednio do potrzeb pacjenta, nie powodują efektu maski ani przerysowania. Mają za to poprawić i odświeżyć wizerunek, zachowując naturalny wygląd.

Zasady udziału w programie Metamorfozy

Ten projekt kierujemy zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Do zgłoszenia się zachęcamy osoby zainteresowane odświeżeniem swojego wyglądu dzięki zabiegom modelowania preparatami na bazie kwasu hialuronowego. Znajdują one zastosowanie m.in. w poprawie owalu twarzy, uwydatnieniu kości policzkowych, uzupełnianiu braków objętościowych, modelowaniu ust, brody, linii żuchwy czy w redukcji zmarszczek statycznych (utrwalonych).

Do zgłoszenia mailowego na adres fabmed@fabmed.pl prosimy o dołączenie 6 zdjęć twarzy:

  • przodem – en face (1 zdjęcie)
  • bokiem – z profilu lewego i prawego (2 zdjęcia)
  • ukośnie bokiem – z prawej i lewej strony pod kątem ok. 45° (2 zdjęcia)
  • oraz bokiem (z profilu) z brodą uniesioną do pozycji poziomej (1 zdjęcie).

Przesłana dokumentacja fotograficzna pozwoli nam na wstępną kwalifikację uczestników do programu. Osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione o tym w ciągu 14 dni od przesłania zgłoszenia i zaproszone na osobistą bezpłatną konsultację u lekarza medycyny estetycznej w klinice FabMed w celu opracowania indywidualnego planu terapii, w tym – harmonogramu wizyt.

 

Zgoda na udostępnienie wizerunku

Uczestnicy programu Metamorfozy wyrażają zgodę na udostępnianie ich wizerunku przez klinikę medycyny estetycznej FabMed przed, w trakcie i po terapii wraz z informacją n.t. rodzaju przeprowadzonych zabiegów, ilości podanego preparatu oraz wieku uczestnika.

 

Odpłatność za zabiegi

Uczestnikom programu Metamorfozy oferujemy możliwość skorzystania z promocyjnej ceny wypełniaczy użytych do zabiegów – 300 zł za 1 ml preparatu plus 100 zł kaucji za 1 ml preparatu (zwracanej na wizycie kontrolnej, po wykonaniu finalnej dokumentacji fotograficznej i/lub video).

Opieka lekarza prowadzącego, w tym konsultacje i wizyty kontrolne są dla uczestników programu bezpłatne.

 

Bezpieczeństwo zabiegów

Zabiegi przeprowadzone w programie Metamorfozy nie są zabiegami szkoleniowymi. Wykonują je praktykujący lekarze medycyny estetycznej z kliniki FabMed, posiadający wymagane uprawnienia i doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej – dr Piotr Leszczyński, dr Dina Hadi i dr Łukasz Słomski.

 

Zabiegi zostaną wykonane zgodnie z aktualną wiedzą medyczną preparatami na bazie kwasu hialuronowego marki Teosyal posiadającymi wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, dopuszczonymi do obrotu na terenie UE i Polski oraz do stosowania w medycynie estetycznej, pochodzącymi z oficjalnej sieci dystrybucji producenta.

 

Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!