Wypełniacze do wyboru

Zabiegi z użyciem wypełniaczy cieszą się ogromną popularnością. Pozwalają stosunkowo szybko i bezinwazyjnie przywrócić młody wygląd skóry, a także zniwelować zmarszczki. Redukcja zmarszczek wypełniaczami trwa zwykle mniej niż 30 minut, a jej efekty utrzymują się od 6 do nawet 18 miesięcy. Rezultaty w wielu przypadkach są spektakularne i pozwalają na przywrócenie młodzieńczego, wypoczętego, zdrowego wyglądu i promiennej cery. Wypełniacze, oprócz redukcji zmarszczek i bruzd, znajdują także zastosowanie w celu modelowania i powiększania ust oraz innych partii twarzy, jak policzki, skronie, broda. Wykorzystuje się je także do likwidacji cieni pod oczami, odmładzania dłoni czy podnoszenia kącików ust

Rodzaje wypełniaczy 

Jednym z najpopularniejszych wypełniaczy, które stosujemy w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie, są te na bazie kwasu hialuronowego. Jest to naturalny składnik naszej skóry, który odpowiada za jej właściwy poziom nawilżenia. Z wiekiem zawartość kwasu hialuronowego w skórze spada, ale można go dostarczyć za pomocą zastrzyków. Każdy z dostępnych na rynku wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego działa nieco inaczej i pozwala osiągnąć inne rezultaty. Kwas hialuronowy w formie usieciowanej sprawdza się doskonale jako wypełniacz np. do zabiegów wolumetrycznych. Z kolei kwas hialuronowy nieusieciowany znakomicie nawilża skórę, pobudzając komórki do intensywnej regeneracji. 

Do preparatów na bazie kwasu hialuronowego, które wykorzystujemy do zabiegów w naszej klinice, należą JUVEDERM (Ultra 2, 3 ,4, Ultra Smile, Volbella, Volift, Voluma) i TEOSYAL. 

TEOSYALCenaPromocje
1 ml1200 zł999 zł
2 ml2400 zł1799 zł
3 ml3600 zł2600 zł
4 ml4800 zł3300 zł
5 ml6000 zł4000 zł