Laser iPixel Alma Harmony

Laser frakcyjny Harmony XL iPixel to jedno z najnowocześniejszych na świecie urządzeń laserowych, które cieszy się uznaniem na całym świecie. Wyposażony w specjalną głowicę iPixel Er:YAG znalazł zastosowanie w wielu zabiegach medycyny estetycznej, zwłaszcza w resurfacingu, odmłodzeniu skóry, likwidacji zmarszczek, blizn (w tym blizn potrądzikowych), przebarwień, rozszerzonych porów. Wiązka lasera w urządzeniu iPixel posiada długość fali 2940 nm, co pozwala osiągnąć jeszcze lepsze efekty leczenia w porównaniu do innych technologii.

Cena:od 300 zł
Czas zabiegu:od 20 do 60 minut
Znieczulenie:TAK
Rekonwalescencja:NIE
Sugerowana seria zabiegówuzależniona od obszaru zabiegu
Czas utrzymywania się efektówuzależniona od obszaru zabiegu

Prezentacja technologii

Kiedy warto wykonać zabieg laserem iPixel? Wskazania

Stosowany do zabiegów medycyny estetycznej w klinice FabMed w Warszawie laser Harmony Xl – iPixel wyróżnia się na tle innych urządzeń nie tylko nowoczesną technologią działania, ale również szerokim spektrum zastosowania.

Redukcja blizn laserem frakcyjnym iPixel

Pojawianie się blizn to skutek naturalnego procesu gojenia się skóry, kiedy to tkanka łączna musi wypełnić powstały ubytek w skórze. Powodem powstawania blizn są różne przewlekłe stany zapalne skóry. Technologia Harmony iPixel to najnowocześniejszy system laserowy do usuwania i korekcji blizn, w tym również blizn potrądzikowych. Skuteczność laseroterapii iPixel do laserowego usuwania blizn opiera się na rewolucyjnych rozwiązaniach, które pozwalają uzyskać jeszcze lepsze efekty w krótszym czasie w porównaniu do starszych urządzeń tego typu. Światło lasera dociera do uszkodzonych komórek skóry, niszcząc je w procesie odparowania wody. Pozostawiona między pixelami nienaruszona tkanka, czyli zdrowe komórki, przyspieszają odbudowę kolagenu i gojenie się skóry. W efekcie dochodzi do przebudowy skóry oraz spłycenia lub całkowitej likwidacji blizn. Ipixel pozwala zredukować blizny potrądzikowe, pooperacyjne, zarówno te świeże, jak i wieloletnie i wyjątkowo głębokie. 

Redukcja zmarszczek, resurfacing (wygładzenie) skóry laserem frakcyjnym iPixel

Resurfacing z wykorzystaniem lasera frakcyjnego iPixel dedykowany jest osobom z widocznymi oznakami starzenia się skóry. Laser frakcyjny Harmony XL iPixel pozwala spłycić zmarszczki, poprawić napięcie skóry, wymodelować kontur twarzy. Laserowe usuwanie zmarszczek laserem Alma iPixel to doskonałe rozwiązanie dla pacjentów oczekujących szybkich efektów, bez długiego okresu rekonwalescencji. 

Redukcja rozstępów laserem iPixel 

W naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie laser iPixel wykorzystujemy również do laserowego usuwania rozstępów. Rozstępy najczęściej powstają w okresie dojrzewania, a także w czasie ciąży. Ich przyczyną jest nienaturalne, szybkie rozciąganie się skóry, które sprawia, że dochodzi do przerwania włókien kolagenowych i elastynowych, w efekcie czego na skórze pojawiają się czerwone pręgi, czyli rozstępy. Jedyną szansą na uporanie się z utrwalonymi rozstępami w skuteczny sposób jest laseroterapia. Działanie lasera polega na wybiórczym, kontrolowanym mikrourazie zmienionej struktury skóry bez uszkadzania zdrowych tkanek. Za pomocą lasera iPixel można skutecznie spłycić rozstępy na każdej partii ciała poddawanej zabiegowi. 

Pozostałe wskazania do zabiegów iPixel Harmony: 

 • zmarszczki
 • rozszerzone pory
 • trądzik i blizny potrądzikowe
 • melasma
 • plamy, przebarwienia, nierówny koloryt;
 • sucha skóra pozbawiona blasku
Iwona Jędrej - kosmetolog w klinice FabMed

Ekspert radzi

Zabiegi laserem frakcyjnym ablacyjnym iPixel mogą przeprowadzać pacjenci w każdym wieku i praktycznie na każdym obszarze ciała. Zabieg jest bezpieczny i obarczony niskim ryzykiem powikłań - wyjaśnia Iwona Jędrej, licencjonowana kosmetolog z FabMed
Chcesz szybko i bezinwazyjne poprawić wygląd swojej skóry?
Skorzystaj z zabiegów laserem Harmony Xl iPixel w promocyjnej cenie

Dlaczego warto wybrać zabiegi laserem iPixel Harmony?

 • bezpieczeństwo
 • wysoka skuteczność
 • stosunkowo krótki okres rekonwalescencji
 • szybkie efekty
 • bezbolesność

Laser iPixel Alma Harmony – opis technologii

Działanie lasera frakcyjnego iPixel polega na zastąpieniu jednej wiązki laserowej zespołem kilkudziesięciu mikrowiązek. Wiązka lasera w sposób kontrolowany penetruje naskórek oraz skórę właściwą, powodując tym samym szereg kontrolowanych mikrouszkodzeń termalnych (pixeli), pozostawiając przy tym nienaruszone swoiste rezerwuary zdrowych komórek przyspieszających odbudowę danego obszaru. W praktyce nienaruszona skóra powoduje szybsze gojenie po zabiegu i większe bezpieczeństwo. Wpływ na krótszą rekonwalescencję ma również zastosowanie specjalistycznego sprzętu chłodzącego skórę. Wiązki lasera frakcyjnego iPixel głęboko i precyzyjnie penetrują zarówno komórki tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej. Po zabiegu następuje szybsza i bardziej aktywna produkcja kolagenu. Tworzy się nowa sieć naczyń krwionośnych, mogących bardziej wydajnie zaopatrywać w tlen i składniki odżywcze sąsiednie tkanki. W procesie przebudowy regulowana jest także ilość komórek barwnikowych skóry. Laser Alma iPixel umożliwia indywidualną pracę z pacjentem, ponieważ urządzenie wyposażone jest w kilka końcówek zabiegowych, które dobierane są w zależności do istniejącego problemu. Zabieg ten jest znakomitym rozwiązaniem dla pacjentów poszukujących skutecznego i szybkiego sposobu na poprawę kondycji skóry. 

Jak przygotować się do zabiegu laserem IPixel Harmony?

Przed zabiegami z wykorzystaniem lasera frakcyjnego iPixel nie wolno:

 • opalać się przez około 3 tygodnie
 • stosować kremów i balsamów brązujących
 • przyjmować leków z retinolem
 • przyjmować leków i ziół światłouczulających
 • w dniu zabiegu spożywać alkoholu
 • wykonywać peelingów chemicznych 2 tygodnie przed zabiegiem 

Jak przebiega zabieg laserem Alma iPixel w naszej klinice FabMed w Warszawie na Woli?

Zabieg laserem Alma iPixel rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry. Dla pełnego komfortu pacjenta można dodatkowo znieczulić kremem z lidokainą. Terapia opiera się na w pełni kontrolowanym uszkodzeniu i inicjowaniu w ten sposób przebudowy komórek skóry. Światło lasera podgrzewa i odparowuje w skórze mikrokanaliki, które pobudzają otaczające zdrowe tkanki do obudowy i produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. 

  Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt zabiegów laserem iPixel?

  Pierwsza poprawa widoczna jest w większości przypadków już w ciągu kilku dni od zabiegu. Seria zabiegów dobrana odpowiednio do danego problemu skórnego i stopnia jego zaawansowania utrwala efekty. Pełne rezultaty zwykle pacjenci mogą zaobserwować po upływie od 3 do 6 miesięcy. 

  Postępowanie po zabiegach laserowych iPixel

  Po zabiegu laserem frakcyjnym iPixel na skórze mogą pojawić się niewielkie strupki. Skóra może także być zaczerwieniona i swędzieć. Zaleca się obszar zabiegowy smarować kremem regeneracyjnym, nakładając go cienką warstwę kilka razy dziennie. Ponadto przez 4 tygodnie od zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce. Przez 7 dni nie powinno się korzystać z siłowni oraz basenów. 

  Przeciwwskazania do zabiegów laserem frakcyjnym Alma iPixel

  • ciąża i karmienie piersią
  • świeża opalenizna
  • przyjmowanie leków i ziół światłouczulających
  • aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu
  • łuszczyca
  • bielactwo
  • aktywna opryszczka
  • nowotwory skóry
  • ciężkie i niewyrównane choroby ogólnoustrojowe
  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegów laserem iPixel?
  Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

  FAQ – najważniejsze pytania dotyczące lasera frakcyjnego XL iPixel

  Czy zabieg laserem frakcyjnym iPixel jest bolesny?

  Zabieg jest praktycznie bezbolesny dzięki zastosowaniu specjalnego systemu schładzającego skórę. W przypadku pacjentów bardziej wrażliwych na ból można dodatkowo nałożyć znieczulenie w postaci kremu. 

  Ile trwa zabieg laserem iPixel Harmony?

  W zależności od obszaru zabieg trwa od 20 do 60 minut.

  Czy zabieg laserem frakcyjnym iPixel trzeba powtarzać?

  Tak. W zależności od zaawansowania problemu zaleca się kilkukrotnie powtórzyć zabieg w odstępach 2-4-tygodniowych (po wygojeniu skóry po wcześniejszym zabiegu z serii). 

  Cennik zabiegów laserem iPixel w Warszawie

  Cennik - LASER FRAKCYJNY iPixel Er:Yag (resurfacing skóry, wygładzenie zmarszczek)

  Obszar / liczba obszarów ciałaCena za 1 zabiegPakiet 3 zabiegów
  okolica oczu / okolica ust500 zł900 zł (300 zł za zabieg)
  policzki650 zł1200 zł (400 zł za zabieg)
  1 obszar (twarz / szyja / dekolt)900 zł2250 zł (750 zł za zabieg)
  2 obszary1100 zł2700 zł (900 zł za zabieg)
  3 obszary1300 zł3150 zł (1050 zł za zabieg)
  dłonie600 zł1050 zł (350 zł za zabieg)
  osocze bogatopłytkowe do zabiegu laserem frakcyjnym200 zł-