Accent Prime – lifting twarzy, modelowanie sylwetki, radiofrekwencja

Accent Prime to nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone do zabiegów ujędrniających skórę i modelujących ciało. Dzięki Accent Prime bezboleśnie pozbędziesz się uporczywej tkanki tłuszczowej, wymodelujesz ciało, a także ujędrnisz i poprawisz gęstość skóry. Skuteczność Accent Prime opiera się na połączeniu dwóch rewolucyjnych technologii: fali ultradźwiękowej (US) o działaniu poprzecznym (tzw. zimnym) z falą radiową (RF) w technologii UniPolar o najwyższej dostępnej na rynku częstotliwości 40,68 MHz. Ultradźwięki skutecznie rozbijają komórki tłuszczowe, a zastosowanie rozgrzewającej fali radiowej wpływa na poprawę jędrności skóry i jej wygładzenie. Terapia jest komfortowa, bezinwazyjna, przynosi szybkie i długotrwałe efekty.

Cena:Zależna od wielkości powierzchni zabiegowej; 500 zł twarz, 400-1200 zł na ciało
Czas zabiegu:od 30 minut
Znieczulenie:NIE
Rekonwalescencja:NIE
Sugerowana seria zabiegów4-8 zabiegów co 2-tygodnie
Czas utrzymywania się efektówefekty zabiegu mogą być trwałe przy zachowaniu zdrowej diety i aktywności fizycznej

Accent Prime – agent do zadań specjalnych

Accent Prime to innowacyjny system łączący dwie technologie — ultradźwięki oraz radiofrekwencję — dzięki czemu możemy jednocześnie walczyć z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz poprawić napięcie i gęstość skóry. Platforma zabiegowa wyposażona w kilka głowic daje możliwość wykonywania zabiegów modelujących ciało, wyszczuplających, redukujących cellulit, poprawiających jędrność skóry. 

Technologia UniPolar 

Opatentowana przez firmę Alma technologia UniPolar zapewnia skoncentrowane, bezpieczne i głębokie rozgrzanie tkanki na różnych poziomach skóry. Pod wpływem ciepła następuje kurczenie się istniejących włókien kolagenowych oraz stymulacja produkcji nowego kolagenu w skórze. 

Zimne i ciepłe ultradźwięki 

Technologia zimnych ultradźwięków działa selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając otaczających tkanek. Wibracje zimnych ultradźwięków niszczą błonę komórek tłuszczowych i powodują ich rozpad oraz uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. Zawartość zdegradowanych komórek tłuszczowych zostaje następnie wydalona z organizmu przez układ limfatyczny. Accent Prime wykorzystuje również technologię ciepłych ultradźwięków, generujących skompresowaną falę ultradźwiękową, która odpowiada za niszczenie lokalnych depozytów tłuszczu temperaturą. 

Używając tej samej głowicy, można pracować zimnymi lub ciepłymi ultradźwiękami. Możliwe jest również połączeniu obu tych technologii, co przekłada się na jeszcze lepsze efekty. 

Modelowanie ciała Accent Prime – zalety

 • Łączenie technologii – rewolucyjne połączenie fali ultradźwiękowej i fali radiowej dla optymalnych efektów i skrócenia czasu zabiegu. 
 • Kompleksowe działanie – zabieg pozwala jednocześnie wymodelować i ujędrnić ciało, pozbyć się tkanki tłuszczowej oraz poprawić napięcie skóry.
 • Brak okresu rekonwalescencji – pacjent bezpośrednio po zabiegu może wrócić do swoich codziennych zajęć. 
 • Selektywność – możliwość wykonania zabiegu na różnych głębokościach skóry, co zapewnia jeszcze lepszą skuteczność.
 • Bezpieczeństwo – zabieg jest bezpieczny dla wszystkich fototypów skóry. Można go wykonywać przez cały rok i przeprowadzać również na delikatnych obszarach, takich jak twarz, szyja czy dekolt. 
 • Wysoki komfort – stopniowe rozgrzewanie oraz wbudowany system chłodzenia sprawiają, że zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny dla Pacjenta. 
Chcesz jednocześnie wysmuklić sylwetkę i ujędrnić skórę?
Umów się na zabieg Accent Prime

Fale radiowe na twarz i ciało – obszary zabiegowe

Fale radiowe na brzuch/talię

   • usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha
   • ujędrnianie skóry

Fale radiowe na plecy/ramiona

   • modelowanie ramion
   • wygładzanie pleców
   • ujędrnianie ciała

Fale radiowe na uda/okolicę kolan

   • likwidacja cellulitu
   • wysmuklenie ud
   • odmłodzenie okolicy kolan
   • modelowanie pośladków

Fale radiowe na twarz

   • lifting twarzy
   • poprawa owalu
   • likwidacja drugiego podbródka

Dla kogo modelowanie sylwetki Accent Prime? Wskazania

Zabieg falami RF dedykowany jest osobom, które chcą uzyskać efekty terapii bez wyłączenia z życia zawodowego i codziennych obowiązków.  

Głównymi wskazaniami do zabiegu Accent Prime są:

 

 • drugi podbródek
 • utrata jędrności i sprężystości skóry
 • zmarszczki 
 • zaburzony owal twarzy
 • cellulit
 • nadmiar tkanki tłuszczowej w różnych obszarach ciała, np. na brzuchu, udach, ramionach. 
  Iwona Jędrej - kosmetolog w klinice FabMed

  Ekspert radzi

  Ultradźwięki niszczą komórki tłuszczowe, a fala radiowa ujędrnia skórę i poprawia jej strukturę. Accent Prime to najbardziej zaawansowana technologia modelowania sylwetki. Seria zabiegów to świetna metoda na przygotowanie ciała do lata - wyjaśnia Iwona Jędrej, licencjonowana kosmetolog z kliniki FabMed

  Kiedy widoczne są efekty zabiegu Accent Prime?

  Pierwszy efekty poprawy napięcia skóry po zabiegu Accent Prime widoczny jest natychmiast. Narasta z czasem, w miarę wytwarzania nowego kolagenu przez fibroblasty. Pełny rezultat serii zabiegów widoczny jest po upływie 3-6 miesięcy. 

  Ile zabiegów należy wykonać?

  Aby utrzymać efekty zabiegu przez długie miesiące, konieczne jest wykonanie serii zabiegów Accent Prime. Najczęściej są to 4-8 zabiegów w odstępach 2-tygodniowych. Zaleca się także przeprowadzać co 3-6 miesięcy zabiegi przypominające, które pozwolą utrwalić rezultaty. 

  Jak długo utrzymują się efekty zabiegu Accent Prime?

  Przy zachowaniu zrównoważonej diety oraz aktywności fizycznej efekty zabiegu mogą być długotrwałe. 

  Przeciwwskazania do zabiegu Accent Prime

  • ciąża i karmienie piersią
  • choroby nowotworowe
  • implanty elektroniczne/metalowe
  • przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonania zabiegu
  • blizny i inne zmiany na skórze w obszarze zabiegowym

  Jak przygotować się do liftingu twarzy i ciała Accent Prime?

  Zabieg Accent Prime nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Wskazane jest jedynie picie dużej ilości wody oraz unikanie spożywania wysokotłuszczowych potraw i alkoholu w dniu zabiegu. Przed wykonaniem liftingu twarzy i ciała Accent Prime przeprowadzana jest konsultacja, podczas której oceniany jest stan skóry, rodzaj i skala problemu oraz rezultat oczekiwany przez Pacjenta. 

  Jak wygląda zabieg Accent Prime w klinice FabMed w Warszawie na Woli?

  Zabieg Accent Prime składa się z dwóch części. Pierwszym etapem jest przyłożenie do obszaru zabiegowego głowicy emitującej ciepłe i zimne ultradźwięki. Ta część zabiegu redukuje tkankę tłuszczową poprzez wprowadzenie komórek tłuszczowych w drgania i w efekcie ich rozpad. Ogromnym atutem Accent Prime jest głowica zabiegowa wyposażona w dużą końcówkę w postaci talerza. Dzięki niej na dużych partiach ciała zabieg trwa około 20 minut. 

  W drugiej części zabiegu wykorzystuje się głowicę emitującą unipolarną falę radiową (RF). Energia fal radiowych wykorzystywana jest do ujędrniania skóry. Dzięki rozgrzaniu włókien kolagenowych do temperatury 40-45 st. C.fibroblasty ulegają skróceniu i zostają pobudzone do produkcji nowego kolagenu, co wywołuje efekt liftingu. 

  Rekonwalescencja po zabiegu Accent Prime

  Skojarzone fale ultradźwiękowe i radiofrekwencyjne nie uszkadzają zewnętrznej warstwy naskórka, dlatego bezpośrednio po zabiegu Pacjenci mogą wrócić do swoich codziennych czynności. Skóra może być jedynie delikatnie zaczerwieniona i lekko rozgrzana. Objawy te ustępują zwykle w ciągu kilku godzin. 

  Zalecenia pozabiegowe

  Po zabiegu Accent Prime zaleca się:

  • pić duże ilości wody (od 2,5l do 3l dziennie)
  • powstrzymywać od gorących kąpieli przez około 2 dni od zabiegu
  • zrezygnować z intensywnych ćwiczeń fizycznych, korzystania z sauny, basenu przez około 3 dni od zabiegu
  • intensywnie nawilżać skórę oraz stosować wysoką ochronę przeciwsłoneczną. 

  Zastosowanie różnych głowic do zabiegu Accent Prime

  System Accent Prime wykorzystuje 5 różnych głowic dedykowanych zabiegom na twarz i ciało:

  UltraFace

  Głowica ultradźwiękowa przeznaczona do modelowania twarzy, podbródka i małych obszarów ciała.

  UniBody/UniForm

  Opatentowana ruchoma głowica przeznaczona do zabiegów na ciało — ujędrniania i modelowania sylwetki, a także redukcji cellulitu i biorewitalizacji skóry na dużych powierzchniach.

  Bipolar

  Głowica wykorzystująca fale radiowe, przeznaczona do zabiegów na twarz. Przy jej użyciu można bezpiecznie i precyzyjnie usunąć zmarszczki, a także przeprowadzić lifting skóry w tych miejscach, gdzie jest ona delikatniejsza i cieńsza, np. okolice oczu, dekolt.

  UniLarge

  Służy do redukcji cellulitu, umożliwia głęboką stymulację i reorganizację kolagenu na twarzy i ciele.

  UltraSpeed

  Głowica ultradźwiękowa o średnicy 8 cm wykorzystywana na dużych obszarach ciała. Efektywnie i selektywnie działa na depozyty tłuszczowe, bez niszczenia otaczających struktur, takich jak skóra, naczynia krwionośne i nerwy obwodowe. Zastosowanie tej głowicy pozwala na skrócenie czasu zabiegu.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o Accent Prime?
  Umów się na bezpłatną konsultację

  Kto wykonuje zabieg?

  iwona jedrej kosmetolog fabmed

  Iwona Jędrej
  kosmetolog

  marta przychodzen kosmetolog fabmed

  Marta Przychodzeń
  kosmetolog

  FAQ – poznaj pytania i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Accent Prime

  Czy zabieg jest bolesny?

  Zabieg na ogół jest bezbolesny i bezpieczny dla skóry. W trakcie jego przeprowadzania Pacjenci mogą odczuwać jedynie kontrolowane ciepło.

  Jaka jest cena zabiegu Accent Prime?

  Cena uzależniona jest od obszarów zabiegowych i rodzaju użytych głowic. Więcej informacji na ten temat znaleźć można w naszym cenniku

  Ile zabiegów należy wykonać?

  W zależności do rodzaju problemu oraz stopnia jego zaawansowania zaleca się przeprowadzić od 4 do 8 zabiegów w odstępach około dwutygodniowych. 

  Jak długo trwa zabieg?

   Czas trwania zabiegu uzależniony jest od rozmiaru obszaru poddanego terapii oraz technologii (RF, US lub obie) zastosowanej w trakcie jednej procedury. Trwa od 30 do 90 minut.

  Czy Accent Prime pomaga zredukować cellulit?

  Accent Prime to jeden z tych zabiegów, który pozwala kompleksowo wymodelować i ujędrnić ciało, a także zredukować uporczywy cellulit. Redukcja cellulitu falami radiowymi to doskonała alternatywa dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. 

  Jakie inne zabiegi, prócz Accent Prime, wykonujemy w klinice FabMed w Warszawie na redukcję tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki?

  Zabieg Accent Prime – opinie

  W naszej klinice medycyny estetycznej FabMed na warszawskiej Woli zabieg Accent Prime cieszy się dużą popularnością. Jest chętnie wybierany przez Pacjentów, którzy szukają bezpiecznego i skutecznego systemu do liftingowania skóry, modelowania sylwetki i ujędrniania ciała. Wielu Pacjentów zauważa pierwsze efekty już po początkowym zabiegu. 

  Cennik Accent Prime w Warszawie

  Cennik - Accent Prime - twarz

  Wariant zabieguCenaFabMed SpecialsPakiet 4 zabiegów
  RF – BEZINWAZYJNY LIFTING I ZAGĘSZCZENIE SKÓRY
  1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)650 zł500 zł1600 zł (400 zł za 1 zabieg)
  2 obszary910 zł700 zł2400 zł (600 zł za 1 zabieg)
  3 obszary1040 zł800 zł3000 zł (750 zł za 1 zabieg)
  PODBRÓDEK
  RF+US: REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I UJĘDRNIENIE650 zł500 zł1600 zł (400 zł za 1 zabieg)

  Cennik - Accent Prime - ciało

  Wariant zabieguCenaFabMed SpecialsPakiet 4 zabiegów
  RF – BEZINWAZYJNY LIFTING I ZAGĘSZCZENIE SKÓRY
  30 min – jeden obszar520 zł400 zł1200 zł (300 zł za 1 zabieg)
  45 min – jeden obszar780 zł600 zł2000 zł (500 zł za 1 zabieg)
  US – REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ
  30 min – jeden obszar520 zł400 zł1200 zł (300 zł za 1 zabieg)
  45 min – jeden obszar780 zł600 zł2000 zł (500 zł za 1 zabieg)
  RF + US – ZAGĘSZCZENIE SKÓRY Z LIKWIDACJĄ TKANKI TŁUSZCZOWEJ
  60 min – jeden obszar1040 zł800 zł
  90 min – jeden obszar1560 zł1200 zł4000 zł (1000 zł za 1 zabieg)