Powiększanie penisa, członka kwasem hialuronowym, pogrubienie prącia

Zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym to dobra alternatywa dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, takich jak przedłużenie prącia przez przecięcie więzadeł. Efekty zabiegu – mimo że nie są trwale – są zauważalne gołym okiem. Zastosowanie kwasu hialuronowego w większości przypadków pozwala na pogrubienie penisa o 2-5 cm oraz jego delikatne wydłużenie. Na tego typu zabieg decyduje się coraz więcej panów, którzy są niezadowoleni z rozmiarów swojego prącia i chcieliby zmiany. Dla wielu mężczyzn stanowi to istotny sposób na poprawę życia seksualnego.

Cena:5000 zł
Czas zabiegu:ok. 20-40 minut
Znieczulenie:TAK
Rekonwalescencja:NIE
Sugerowana seria zabiegów1 plus ewentualne podanie większej ilości wypełniacza po min. 4 tygodniach
Czas utrzymywania się efektów12-18 miesięcy

Dla kogo powiększanie prącia kwasem hialuronowym? Wskazania do zabiegu

Zabieg powiększenia penisa kwasem hialuronowym wykonywany jest u mężczyzn, którzy chcieliby powiększyć obwód swojego członka, a także optycznie zwiększyć jego długość w stanie spoczynku. Istotny wpływ na decyzję ma poprawa życia seksualnego swojego i swoich partnerek/partnerów. Niezadowolenie z wielkości członka jest często przyczyną zaniżonej samooceny, a także może wpłynąć na gorszą jakość współżycia. Na powiększenie penisa często decydują się również Ci Pacjenci, u których występują problemy ze wzwodem.

Zalecenia do zabiegu:
 

  • niezadowolenie z wielkości penisa;
  • obniżona samoocena;
  • problemy z erekcją;
  • chęć poprawy doznań swoich oraz partnerki/partnera w trakcie współżycia.
Dr Piotr Leszczyński - lekarz medycyny estetycznej w klinice FabMed

Ekspert radzi

Decyzja o zabiegu powiększenia obwodu prącia kwasem hialuronowym zwykle podyktowana jest chęcią poprawienia doznań seksualnych zarówno pacjenta jak i partnerki lub partnera. Pamiętać należy, że w oparciu o rzetelne opracowania naukowe, dotyczące życia seksualnego, ustalono, że to właśnie obwód prącia, a nie jego długość, w największym stopniu wpływają na jakość odczuć podczas stosunku - mówi dr Piotr Leszczyński, lekarz medycyny estetycznej z FabMed
Jesteś niezadowolony z rozmiarów swojego penisa?
Umów się na bezinwazyjne powiększanie członka kwasem hialuronowym

Efekty powiększania penisa kwasem hialuronowym

Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala przede wszystkim na pogrubienie penisa. Korekta prącia kwasem hialuronowym może zwiększyć obwód penisa o nawet 5 cm. Niekiedy po iniekcji preparatu obserwowane jest także jego wydłużenie o około 1-3 cm. Ostateczne efekty zabiegu uzależnione są od naturalnego wymiaru członka. Oprócz efektów wizualnych małoinwazyjne powiększanie penisa kwasem hialuronowym wpływa również w znaczącym stopniu na ogólną satysfakcję z własnego wyglądu oraz poprawę jakości życia seksualnego.

Jak długo utrzymują się efekty powiększania członka kwasem hialuronowym?

Efekty zabiegu nie są trwałe. Wypełniacz wchłania się przez około 12-18 miesięcy. Po upływie tego czasu zaleca się wykonanie zabiegu uzupełniającego w celu podtrzymania efektów. W niektórych przypadkach konieczne może być wykonanie  dodatkowego zabiegu po kilku miesiącach.

Kiedy widoczne są pierwsze efekty powiększenia obwodu prącia?

Pierwsze efekty działania kwasu hialuronowego widoczne są bezpośrednio po zabiegu. Najczęściej pełne rezultaty można ocenić po upływie około 4  tygodni. Wtedy można też podjąć decyzję, czy chcemy jeszcze bardziej powiększyć penisa.

Przeciwwskazania do powiększania penisa kwasem hialuronowym

  • wiek poniżej 18. roku życia;
  • choroby autoimmunologiczne;
  • zaburzenia krzepliwości krwi,
  • skłonność do tworzenia się blizn,
  • alergia na kwas hialuronowy;
  • nowotwory.

O dopuszczeniu do zabiegu zawsze decyduje lekarz podczas wstępnej konsultacji. 

Jak przygotować się do małoinwazyjnego powiększania penisa kwasem hialuronowym?

Powiększanie prącia kwasem hialuronowym, jak każdy inny zabieg wykonywany w naszej klinice FabMed w Warszawie na Woli, poprzedza szczegółowa konsultacja, która jest podstawową zakwalifikowania Pacjenta do zabiegu. Podczas takiej konsultacji Pacjent otrzyma szczegółowe informacje dotyczące zaleceń przed i pozabiegowych. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego nie wymagają specjalnego przygotowania.

Dr Piotr Leszczyński - lekarz medycyny estetycznej w klinice FabMed

Ekspert radzi

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wykonaniu zabiegu i jego zakresie konieczna jest konsultacja lekarska, podczas której zostanie ustalony zakres rewitalizacji prącia, ilość preparatu oraz szczegółowo omówiona zostanie technika i przebieg procedury – mówi dr Piotr Leszczyński, lekarz medycyny estetycznej z FabMed

Jak wygląda zabieg powiększania obwodu prącia kwasem hialuronowym w naszej klinice FabMed w Warszawie w dzielnicy Wola?

Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu odczucia bólowe są zminimalizowane. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym to procedura ambulatoryjna i nieinwazyjna. Zabieg trwa około od 20 do 40 minut. Preparat jest podawany za pomocą specjalnego rodzaju igły, tzw. kaniuli. Specjalista wykonuje  dwa wkłucia u nasady penisa, a następnie ostrożnie rozprowadza kwas hialuronowy pod skórą na całej długości prącia. Ilość podawanego preparatu dostosowana jest indywidualnie do potrzeb Pacjenta. Po zastosowaniu wypełniacza Pacjent może wrócić do codziennych zajęć.

Zalecenia po bezbolesnym powiększaniu penisa kwasem hialuronowym

U niektórych osób bezpośrednio po zabiegu może pojawić się delikatne zasinienie, zaczerwienienie lub obrzęk. Objawy te są naturalną reakcją organizmu i zwykle samoistnie ustępują w przeciągu 1-2 dni. Po zabiegu zaleca się wstrzemięźliwość seksualną na okres 2-3 tygodni – pomaga to w szybszej regeneracji organizmu. W tym czasie należy unikać także intensywnego wysiłku fizycznego, gorących kąpieli, pobytów w saunie, a także prowadzić oszczędny tryb życia. Wskazane jest również masowanie członka i noszenie dopasowanej bielizny – pomoże to w równomiernemu rozłożeniu się kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy do pogrubiania penisa – co to jest za substancja?

Kwas hialuronowy to substancja, która znalazła szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Występuje on naturalnie w naszym organizmie, jest więc w pełni biokompatybilny. Efekty po jego użyciu są natychmiastowe i odwracalne. Po raz pierwszy zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym przeprowadził koreański urolog J.J. Kim.

Do stosowania w okolicach intymnych wykorzystuje się wysokiej jakości preparaty usieciowanego kwasu hialuronowego. Jego głównym składnikiem jest usieciowany kwas hialuronowy z dodatkiem manitolu i sorbitolu jako czynników antyoksydacyjnych i nawilżających. Preparaty  do stosowania w okolicach intymnych są bezpieczne, a także wykazują przedłużone działanie i zapewniają długotrwałe efekty.

Inne sposoby na powiększenie i pogrubienie członka

Oprócz zastosowania kwasu hialuronowego istnieje również druga metoda na pogrubienie członka – lipotransfer, czyli wypełnienie tkanki podskórnej własnym tłuszczem. Zabieg ten jest nieco bardziej inwazyjny, ponieważ w pierwszym etapie należy pobrać własny tłuszcz Pacjenta z okolic brzucha lub boczków. Następnie tłuszcz ten jest odpowiednio preparowany i podawany dookoła trzonu prącia.

Jakie inne zabiegu z kwasem hialuronowym wykonujemy w klinice FabMed oprócz powiększania penisa?

Chcesz poprawić swoje doznania podczas współżycia?
Zapisz się na bezbolesny i szybki zabieg powiększania prącia kwasem hialuronowym i ciesz się większym obwodem penisa nawet o 5 cm

Kto wykonuje zabieg?

FAQ – najczęstsze pytania o powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Czy małoinwazyjne powiększanie penisa boli?

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu Pacjent ma zapewniony komfort w trakcie jego trwania.

Czy korekta prącia kwasem hialuronowym jest bezpieczna?

Korekta prącia kwasem hialuronowym to zabieg stosunkowo bezpieczny, mało inwazyjny, a jednocześnie bardzo efektywny. Zastosowanie do zabiegu naturalnych preparatów ogranicza do minimum ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej, infekcji oraz powikłań. 

Czy zabieg powiększania członka kwasem hialuronowym musi być powtarzany?

Zabieg powiększania penisa może być powtarzany raz do roku lub co dwa lata. Aby przedłużyć uzyskane efekty, można także przeprowadzić dodatkowy zabieg  po kilku miesiącach.

Czy powiększanie penisa kwasem hialuronowym może powodować zaburzenia erekcji?

Zabieg nie powoduje zaburzeń erekcji. Należy jednak pamiętać, że kwas hialuronowy może ulec niewielkiemu przemieszczaniu – aby temu zapobiec, należy stosować się do zaleceń lekarza.

Powiększanie prącia kwasem hialuronowym – opinie

Opinie Pacjentów, którzy poddali się zabiegowi powiększenia członka, świadczą o tym, że zabieg przynosi bardzo dobre efekty. Obwód penisa jest wyraźnie zwiększony, bez asymetrii czy zgrubień. Aby efekt był w pełni zadowalający, należy pamiętać o wybraniu odpowiedniego lekarza, który przeprowadzi zabieg.

Cena powiększania członka kwasem hialuronowym w Warszawie

Cennik - Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

ObjętośćCena
10 ml5000 zł