Inteligentne odmładzanie – program 3/60

Współczesna medycyna estetyczna oferuje wiele inteligentnych terapii rewitalizujących skórę, czyli takich, które stymulują ją do odnowy komórek oraz tkanek. Z myślą o tych, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoją skórę i działać na wielu jej poziomach, przygotowaliśmy specjalny program inteligentne odmładzanie 3/60. Jest to połączenie 3 rewolucyjnych technologii laserowych – Alma Harmony Dye VL, Alma Harmony Clear Lift oraz Alma Harmony iPixel. Połączenie to pozwala zadziałać wielowymiarowo na kilku poziomach skóry, stymulując ją do przebudowy w ciągu 60 dni terapii.

Program 3/60 – inteligentne odmłodzenie na każdym poziomie skóry 

Cena:od 400 zł/jeden obszar
Czas zabiegu:pojedynczy zabieg trwa do 30 minut
Znieczulenie:TAK/NIE
Rekonwalescencja:TAK/NIE
Sugerowana seria zabiegów7 zabiegów
Czas utrzymywania się efektówuzależniony od naturalnej fizjologii skóry pacjenta i przestrzegania zaleceń pozabiegowych (zazwyczaj od kilku do kilkunastu miesięcy)

Dla kogo program 3/60? Wskazania

Wskazania do przeprowadzenia laseroterapii 360iQ:
 • wiotka skóra
 • utrata jędrności skóry
 • zmarszczki
 • niejednolity koloryt skóry
 • rozszerzone pory
 • przebarwienia i plamy posłoneczne
 • blizny (potrądzikowe, zanikowe, pooparzeniowe)
Działaj na wielu poziomach skóry, pobudzając ją od odbudowy
Umów się na inteligentny zabieg 3/60

Jakie technologie wchodzą w skład programu 3/60 inteligentne odmładzanie?

Program 3/60 łączy w sobie zastosowanie 3 technologii laserowych – Dye VL, Clear Lift oraz iPixel.

Alma Harmony Dye VL

Alma Harmony Dye VL to nowoczesna technologia do laserowego usuwania zmian naczyniowych i przebarwień skórnych o różnym pochodzeniu (przebarwienia posłoneczne, hormonalne, powstałe w wyniku przebytych chorób czy stosowania określonych leków). Wąskopasmowe światło pulsacyjne lasera z zakresu 500-600 nm doprowadza do kontrolowanego termicznego mikrouszkodzenia komórek z nadmiernie nagromadzonym barwnikiem – hemoglobiną i melaniną. Urządzenie pozwala efektywnie usuwać zmiany naczyniowe (np. rumień) oraz przebarwienia na różnych głębokościach skóry. Laser Alma Harmony Dye VL zapewnia jednolity rozkład impulsu, co przekłada się na bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. Zabieg jest krótki, nieinwazyjny i mało odczuwalny dla Pacjenta. Nie wymaga zastosowania znieczulenia.

 

Laserowe usuwanie zmian naczyniowych i przebarwień skóry laserem Alma Harmony Dye VL

Alma Harmony Clear Lift

Alma Harmony Clear Lift to najnowocześniejszy na świecie system laserowy stworzony do odmładzania i ujędrniania skóry. Laser frakcyjny Clear Lift działa w oparciu o wytwarzanie krótkich impulsów energii, które docierają w głąb skóry. Energia cieplna wywołuje kontrolowane mikrourazy tkanek, stymulując produkcję kolagenu i metabolizm komórek. Innowacyjność działania lasera Alma Harmony Clear Lift polega na tym, że nie uszkadza zewnętrznych warstw skóry (jest to laser nieablacyjny), skupiając swoje działanie na głębokich warstwach sięgających skóry właściwej. Dzięki swojej technologii stanowi skuteczne narzędzi walki ze zmarszczkami i bruzdami, wiotkością i utratą jędrności. Zabieg Clear Lift wykorzystujący możliwości lasera Q-Switch jest bezbolesny, praktycznie nie pozostawia śladów na skórze, więc Pacjenci mogą po nim szybko wrócić do swoich codziennych zajęć. 

Ujędrnianie skóry za pomocą lasera frakcyjnego Alma Harmony Clear Lift

Alma Harmony iPixel

Laser frakcyjny ablacyjny iPixel to jeden z najczęściej stosowanych laserów do walki z niedoskonałościami skóry, takimi jak zmarszczki, rozszerzone pory, blizny potrądzikowe, przebarwienia i inne problemy skórne. Laser iPixel jest laserem ablacyjnym. Energia emitowana przez urządzenie wywołuje kontrolowane mikrouszkodzenia w skórze, co inicjuje naturalny proces regeneracyjne – włókna kolagenowe namnażają się i budują nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry. Efektem resurfacingu skóry laserem iPixel jest poprawa struktury skóry. Aby wzmocnić efekty zabiegu oraz przyspieszyć gojenie, rekomendujemy połączenie zabiegu laserem Harmony iPixel z osoczem bogatopłytkowym

Inteligentne odmładzanie laserem frakcyjnym iPixel

Efekty laseroterapii 3/60

 • poprawa napięcia i struktury skóry (efekt liftingu)
 • redukcja zmarszczek
 • poprawa owalu twarzy
 • ujednolicenie kolorytu
 • redukcja przebarwień
 • odbarwienie blizn
 • redukcja blizn potrądzikowych

Ile zabiegów należy wykonać? Plan terapii w ramach programu 3/60

Ile zabiegów laserem 360iQ należy wykonać? Plan terapii

 Dzień 0Dzień 15Dzień 30
Dzień 45Dzień 60
TechnologiaDye VLClearLift i iPixelDye VLClearLift i iPixelDye VL
Rekonwalescencjabrak 3-5 dnibrak 3-5 dnibrak

*pełna terapia trwa 2 miesiące (60 dni) i składa się z 7 zabiegów.

Dr Piotr Leszczyński - lekarz medycyny estetycznej w klinice FabMed

Ekspert radzi

Plan terapii każdorazowo jest dobierany do indywidualnych potrzeb Pacjenta oraz defektów skóry, z jakimi się boryka. Dzięki takiemu podejściu możliwa jest kompleksowa walka z wieloma problemami skórnymi – mówi dr Piotr Leszczyński, lekarz medycyny estetycznej z FabMed

Program 3/60 – 3 technologie, 60 dni, 10 lat mniej

Przeciwwskazania do terapii laserem w ramach programu 3/60

Głównymi przeciwwskazaniami do zabiegu są:

 

 • ciąża i karmienie piersią
 • nowotwory skóry
 • aktywne infekcje skórne
 • tendencja do powstawania blizn przerostowych
 • świeża opalenizna
 • przyjmowanie w ciągu ostatnich 6 miesięcy antybiotyków, retinoidów lub leków immunosupresyjnych

Jak przygotować się do programu 3/60?

Około 2 tygodnie przed laseroterapią nie powinno się opalać, ani stosować kosmetyków o działaniu brązującym oraz samoopalającym. Bezpośrednio przed zabiegiem należy powstrzymać się z korzystania z zabiegów z wypełniaczami oraz nie wykonywać peelingów chemicznych. Program 3/60 można przeprowadzić po upływie około pół roku od zakończenia kuracji retinoidami. 

 

Program 3/60 poprzedza szczegółowa konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej lub z kosmetolog, która dokładnie opisze plan kuracji i dopasuje ją do indywidualnych wymagań i najbardziej nasilonych problemów skórnych pacjenta. 

Jak wygląda skóra po zabiegach?

Zwłaszcza po resurfacingu laserem ablacyjnym Alma iPixel skóra może być zaczerwieniona i swędzieć. Mogą także pojawić się niewielkie strupki, a w ciągu kilku dni zwykle dochodzi do jej złuszczania. Objawy te są zupełnie naturalne dla zabiegów laserem ablacyjnym i ustępują zwykle po kilku dniach. 

Postępowanie po laseroterapii 3/60

Obszar zabiegowy można smarować kremem regeneracyjnym. Ponadto przez około 4 tygodnie od zakończonej serii zabiegów oraz pomiędzy poszczególnymi sesjami zabiegowymi należy bezwzględnie unikać ekspozycji na słońce.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu 3/60?
Skontaktuj się z nami. Oferujemy bezpłatne konsultacje

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące inteligentnego odmładzania laserem 360

Czy zabiegi są bolesne?

Zabiegi laserowe, które wykonujemy w naszej klinice medycyny estetycznej FabMed w Warszawie na Woli, zostały dobrane tak, aby były krótkie, bezpieczne, mało odczuwalne, a także nie wymagały długiej rekonwalescencji. W przypadku resurfacingu laserem ablacyjnym Alma iPixel, wykonywanego w ramach programu 3/60, stosujemy znieczulenie kremem. 

Ile trwa program 3/60?

Program 3/60 trwa 60 dni i obejmuje 7 zabiegów wielowymiarowej rewitalizacji i przebudowy skóry, prowadzonych za pomocą 3 zaawansowanych technologii laserowych. 

Czy program 3/60 jest bezpieczny?

Zabiegi w ramach programu 3/60 wykonywane są laserami zaaprobowanymi przez FDA. Ta certyfikacja potwierdza bezpieczeństwo samych urządzeń i wykonywanych nimi zabiegów.

Cennik zabiegów w programie 3/60 w Warszawie

Poniżej znajduje się cennik programu 3/60, który wykonujemy w naszej klinice na warszawskiej Woli:

Cennik - Program 3/60

Liczba obszarówCena pakietuCena za zabieg w pakiecie
1 obszar (twarz/szyja/dekolt)2800 zł400 zł / obszar
2 obszary3500 zł500 zł / 2 obszary
3 obszary4200 zł600 zł / 3 obszary